Regaty Wisła Sailing Days 2020 - Kursy żeglarstwa, szkolenie żeglarskie, rejsy - Płock, Włocławek

Przejdź do treści
Regaty Wisła Sailing Days 2020
W dniach  28-30 sierpnia odbyły się trzydniowe regaty Wisła Sailing Days 2020 w Nowym Duninowie, które są już wieloletnią tradycją. Burmistrz Miasta Gostynina Paweł Kalinowski oraz Wójt Gminy Nowy Duninów Mirosław Krysiak objęli patronatem tegoroczne żeglarskie zmagania no wodach rzeki Wisły.
Do rywalizacji stanęło blisko 30 załóg w klasach: T, T1, T2, T3 i OMEGA oraz po pierwszy w klasie OPTIMIST 15 młodych adeptów żeglarstwa, w tym reprezentacja lokalnego Klubu Żeglarskie HALS. Nasza sześcioosobowa ekipa: Tymon Brejnakowski, Hubert Sajak, Zuzia Zielińska, Maja Lewandowska, Julia Reszkowska oraz Gabrysia Motyka doskonale sobie poradziła na niespokojnych wodach Wisły, bez problemu pokonując zmagania wyścigu.
Dzięki uprzejmości Komandora Tomasza Reszkowskiego, Burmistrz Paweł Kalinowski mógł kibicować i podziwiać zmagania najmłodszych mieszkańców Gostynina z bliska, mając zapewnioną doskonałą widoczność. Obecność tak wielu żagli na Wiśle to wspaniały widok. Tym bardziej cieszy fakt, że wśród nich jest klub z naszego miasta. Regaty o Puchar Burmistrza z pewnością wpiszą się w kalendarz najważniejszych sportowych wydarzeń w mieście, dlatego już dzisiaj zapraszamy na zawody w przyszłym roku.
©  2024 HALS     klub.hals@gmail.com
hals.org.pl - rejs szkoleniowy, indywidualne szkolenie żeglarskie, rejsy  żeglarskie, weekendowe rejsy żeglarskie, kurs żeglarski, weekendowy kurs  żeglarski, kurs na sternika motorowodnego i kurs motorowodny
Wróć do spisu treści