Regaty Optimist - Kursy żeglarstwa, szkolenie żeglarskie, rejsy - Płock, Włocławek

Przejdź do treści
REGATY OPTIMIST
W dniu 09.09.2017 najmłodsi członkowie Gostynińskiego Klubu Żeglarskiego HALS wzięli udział w ogólnopolskich regatach Klubu Żeglarskiego Petrochemia w Płocku. Regaty rozegrano w dwóch klasach MICRO i OPTIMIST.
Gostynińscy żeglarze w siedmioosobowym składzie pływali w klasie Optimist. W czasie regat rozegrano trzy wyścigi, które z uwagi na bardzo silny i porywisty wiatr, wymuszały na uczestnikach dużą zręczność i wytrzymałość psychiczną. Dla naszych dzieci, dopiero stawiających pierwsze kroki w współzawodnictwie sportowym, regaty te były swoistym egzaminem, który zdały na piątkę. Adam Zieliński - nasz gostyniński optymista zdobył trzecie miejsce w regatach i stanął na podium obok kolegów z Łodzi, starszych i dużo bardziej doświadczonych. Radość jaką okazywały dzieci w trakcie ceremonii dekoracji zwycięzców stała się znakomitym podsumowaniem mijającego sezonu, pełnego trudu i nerw. Pełni optymizmu planujemy już kolejne starty w nowym sezonie żeglarskim.
©  2024 HALS     klub.hals@gmail.com
hals.org.pl - rejs szkoleniowy, indywidualne szkolenie żeglarskie, rejsy  żeglarskie, weekendowe rejsy żeglarskie, kurs żeglarski, weekendowy kurs  żeglarski, kurs na sternika motorowodnego i kurs motorowodny
Wróć do spisu treści