Regatowy debiut - Kursy żeglarstwa, szkolenie żeglarskie, rejsy - Płock, Włocławek

Przejdź do treści
REGATOWY DEBIUT
W weekend 14-15.07.2018 r. reprezentacja najmłodszych członków Klubu Żeglarskiego „HALS” (8-10 lat), wzięła udział w swych pierwszych w życiu ogólnopolskich regatach. Zawody odbyły się w klasie Optimist - najmniejszym jachcie regatowym na świecie.
Na regatach zameldowało się 43 zawodników z ośmiu klubów w tym z dwóch z samej czołówki rankingu Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist. Regaty rozegrano na malowniczym jeziorku Deczno koło Świecia. Emocje dawały znać o sobie na każdym kroku, lecz nie przeszkodziło to młodym gostynińskim adeptom żeglarstwa, ukończyć zawody plasując się w poszczególnych biegach, tuż za plecami zawodników z doświadczonych klubów. Wiele doświadczeń i umiejętności, zdobytych na tych regatach stanie się podstawą do osiągania coraz to lepszych wyników, na następnych zawodach, na które wszyscy już niecierpliwie czekamy.
©  2024 HALS     klub.hals@gmail.com
hals.org.pl - rejs szkoleniowy, indywidualne szkolenie żeglarskie, rejsy  żeglarskie, weekendowe rejsy żeglarskie, kurs żeglarski, weekendowy kurs  żeglarski, kurs na sternika motorowodnego i kurs motorowodny
Wróć do spisu treści