Płock na Fali - Kursy żeglarstwa, szkolenie żeglarskie, rejsy - Płock, Włocławek

Przejdź do treści
PŁOCK NA FALI 2014
W niedzielne popołudnie 15 czerwca wzięliśmy udział w imprezie pod nazwą „Płock na Fali”, której celem jest popularyzacja walorów turystycznych i sportowych rzeki Wisły.
Na uczestników i spacerowiczów zgromadzonych na nadwiślańskim bulwarze czekał poczęstunek oraz liczne atrakcje: pokaz mażoretek, koncert orkiestry dętej, pokaz ratownictwa wodnego. Dzieci mogły wyszaleć się na dmuchanych zjeżdżalniach. Dla wszystkich przygotowano zabawy i konkursy, w której głównymi wygranymi były rejsy po Wiśle łodzią i motorówką.
Nasza flagowa łódź „Dezeta Marcela” była ozdobą pikniku. Pięknie się reprezentowała stojąc przy płockim molo, a jeszcze piękniej na wodzie pod pełnymi żaglami. Przed naszym trapem ciągle ustawiały się kolejki chętnych na półgodzinne rejsy po Wiśle. Były one nagrodą dla zwycięzców konkursów przeprowadzanych podczas imprezy.
©  2024 HALS     klub.hals@gmail.com
hals.org.pl - rejs szkoleniowy, indywidualne szkolenie żeglarskie, rejsy  żeglarskie, weekendowe rejsy żeglarskie, kurs żeglarski, weekendowy kurs  żeglarski, kurs na sternika motorowodnego i kurs motorowodny
Wróć do spisu treści