Otwarcie sezonu żeglarskiego 2012 - Kursy żeglarstwa, szkolenie żeglarskie, rejsy - Płock, Włocławek

Przejdź do treści
OTWARCIE SEZONU ŻEGLARSKIEGO 2012
W dniu 26 maja o godzinie 1000 nastąpiło uroczyste poniesienie bandery, tym samym sezon żeglarski 2012 w Klubie HALS został oficjalnie otwarty. Na przystani w Nowym Duninowie spotkali się członkowie Klubu, zaproszeni goście, przedstawiciele władz lokalnych oraz sponsorzy załogi regatowej Klubu.
Komandor Klubu w trakcie swojego przemówienia zwrócił uwagę, iż rozpoczynający się sezon jest już dwunastym w historii Klubu i jednocześnie jednym z najtrudniejszych z uwagi na niedawną śmierć poprzedniego Komandora oraz zmiany we władzach Klubu. Komandor zapewnił, iż mimo takiego osłabienia, Klub będzie kontynuował prowadzoną działalność w zakresie organizacji szkoleń żeglarskich, szkoleniowych rejsów morskich i śródlądowych oraz udziału reprezentacji Klubu w cyklu regat klasy Micro. Właśnie drużyna regatowa pod nazwą FLEXPOL SAILING TEAM w obecnym sezonie będzie najważniejszym przedsięwzięciem rokującym wiele sukcesów na arenie europejskiej. Po zakończeniu części oficjalnej nastąpiła prezentacja sprzętu regatowego, pokazowy trening, żeglarskie ognisko z niekończącymi się rozmowami oraz szanty przy gitarze na wiele, wiele głosów.
©  2024 HALS     klub.hals@gmail.com
hals.org.pl - rejs szkoleniowy, indywidualne szkolenie żeglarskie, rejsy  żeglarskie, weekendowe rejsy żeglarskie, kurs żeglarski, weekendowy kurs  żeglarski, kurs na sternika motorowodnego i kurs motorowodny
Wróć do spisu treści