III RUNDA POLSKIEJ LIGI ŻEGLARSKIEJ - Kursy żeglarstwa, szkolenie żeglarskie, rejsy - Płock, Włocławek

Przejdź do treści
III RUNDA POLSKIEJ LIGI ŻEGLARSKIEJ
Za naszymi reprezentantami kolejna - już trzecia runda regat I POLSKIEJ  LIGI ŻEGLARSKIEJ. Osiemnaście drużyn rywalizowało ze sobą w miniony weekend 7-8 sierpnia w Szczecinie na wodach jeziora Małe Dąbie. Polska Liga Żeglarska to projekt oparty o sport na wysokim poziomie. Jego uczestnikami są czołowe polskie kluby żeglarskie walczące o tytuł Klubowego Mistrza Polski. Jachty i organizacja regat zapewniana jest przez doświadczone firmy i kluby.
Po raz pierwszy w historii polskiego żeglarstwa rozgrywki są tak proste i przejrzyste. Ligowa formuła wynosi sport żeglarski na nowy poziom rywalizacji – zrozumiały, czytelny i emocjonujący, porównywalny do gier zespołowych.
Gostynińscy żeglarze dzięki współpracy z sekcją żeglarską Legi Warszawa oraz wsparciu Burmistrza Miasta Gostynina także brali udział w tej rywalizacji. Nasza załoga z regat na regaty osiąga coraz lepsze wyniki. Po pierwszym dniu plasowała się na czwartej pozycji by ostatecznie po 13 wyścigach zająć siódme miejsce w klasyfikacji generalnej, zdobywając bezcenne doświadczenie oraz kolejne punkty do klasyfikacji sezonu żeglarskiego 2021 roku.
©  2024 HALS     klub.hals@gmail.com
hals.org.pl - rejs szkoleniowy, indywidualne szkolenie żeglarskie, rejsy  żeglarskie, weekendowe rejsy żeglarskie, kurs żeglarski, weekendowy kurs  żeglarski, kurs na sternika motorowodnego i kurs motorowodny
Wróć do spisu treści