Długi żeglarski weekend - Kursy żeglarstwa, szkolenie żeglarskie, rejsy - Płock, Włocławek

Przejdź do treści
DŁUGI ŻEGLARSKI WEEKEND
Długi czerwcowy weekend dla gostynińskich żeglarzy stał pod znakiem regat. Reprezentanci klubu wzięli udział aż w trzech imprezach regatowych. Najmłodsi żeglarze z klasy Optimist brali udział w międzyklubowym sparingu żeglarskim zorganizowanym prze Polski Związek Żeglarski we Włocławku w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacji Żeglarskiej POLSAILING DAY.
Reprezentaci naszego klubu okazali się najlepszymi zawodnikami imprezy kończąc wszystkie wyścigi na pierwszych trzech miejscach. Kolejna załoga reprezentowała nasz klub w klasie MICRO na Długodystansowych Mistrzostwach Polski ANWIL CUP organizowanych w Zarzeczewie także na zalewie Włocławskim. Niestety załoga ta walcząc o trzecie miejsce na podium w ostatnim biegu uległa zderzeniu z innym jachtem spadając na czwarte miejsce. Trzecia klubowa załoga wzięła udział w regatach turystycznych firmy The Boat Trip organizowanych na Wielkich Jeziorach Mazurskich w których od kilku lat zawsze plasuje się na podium. W tym roku także nie było inaczej gostynińscy żeglarze zajęli 2 miejsce. Tak dobrze rozpoczęty sezon żeglarski zapowiada dobre wyniki oraz wiele sukcesów, które niewątpliwie są jasnym potwierdzeniem dobrego przygotowania i rosnącej formy przed udziałem naszych żeglarzy w Mistrzostwach Świata klasy MICRO już miesiącu sierpniu.
©  2024 HALS     klub.hals@gmail.com
hals.org.pl - rejs szkoleniowy, indywidualne szkolenie żeglarskie, rejsy  żeglarskie, weekendowe rejsy żeglarskie, kurs żeglarski, weekendowy kurs  żeglarski, kurs na sternika motorowodnego i kurs motorowodny
Wróć do spisu treści