Chorwacja 2012 - Kursy żeglarstwa, szkolenie żeglarskie, rejsy - Płock, Włocławek

Przejdź do treści
CHORWACJA 2012
W dniach 22-29 09 2012 roku odbył się kolejny rejs po morzu Adriatyckim. Dwa ponad czternastometrowe jachty i szesnaście osób załogi dzięki swej ambicji pokonało rekordowo długą trasę od Splitu poprzez Milną aż do Dubrownika i z powrotem przez Prozurska Lukę na wyspie Mljet, Korczulę i Hwar, znów do Splitu.
Oczywiście aby trasa ta była możliwa do zrealizowania, musieliśmy odbyć pływanie nocne. Co tam rejs w Chorwacji, ale już etap nocny z Milnej do Dubrownika, wywołał u niektórych uczestników trochę adrenaliny. Dwuosobowe wachty nocne, wypatrywanie świateł nawigacyjnych, obserwowanie innych uczestników pływań, zapadną na pewno w ich pamięć. W drodze powrotnej już pełen luz, słoneczna pogoda, codzienne kąpiele w zacisznych zatoczkach i wieczorna wymiana wrażeń przy butelce Karlovacko. Na koniec już tradycyjna wspólna kolacja w Złotej Rybce na starówce w Splicie, snucie planów na przyszłość i powrót do domów.
©  2024 HALS     klub.hals@gmail.com
hals.org.pl - rejs szkoleniowy, indywidualne szkolenie żeglarskie, rejsy  żeglarskie, weekendowe rejsy żeglarskie, kurs żeglarski, weekendowy kurs  żeglarski, kurs na sternika motorowodnego i kurs motorowodny
Wróć do spisu treści