Chorwacja 2011 - Kursy żeglarstwa, szkolenie żeglarskie, rejsy - Płock, Włocławek

Przejdź do treści
CHORWACJA 2011
W dniach 17-24 września 2011 roku po raz kolejny członkowie Klubu HALS wraz z przyjaciółmi i sympatykami żeglarstwa wzięli udział w rejsie żeglarskim po wodach Adriatyku.
Przez kolejne dni rejsu odwiedzili kilka wspaniałych portów położonych na malowniczych wyspach otaczających wybrzeże Chorwacji - Stary Grad, Vis, Komiza oraz wspaniałą przystań w mieście Trogir leżącą nad piękną zatoką wdzierającą się w stały ląd. Wspaniała pogoda i niezapomniana atmosfera to najtrafniejsza ocena tej niezapomnianej wyprawy.
W rejsie wzięło udział 16 osób pływających na dwóch luksusowych jachtach. Ambitna postawa załóg zaowocowała bardzo długą trasa pokonaną w czasie reju z odcinkami nawet czterdziestomilowymi. Odwiedziny w jaskini Modra Szpila oraz kolacja na starówce w regionalnej knajpce Splitu to najbardziej charakterystyczne chwile wyprawy, to miejsca do których każdy uczestnik, przynajmniej w opowiadaniach, wracał będzie nie raz.
©  2024 HALS     klub.hals@gmail.com
hals.org.pl - rejs szkoleniowy, indywidualne szkolenie żeglarskie, rejsy  żeglarskie, weekendowe rejsy żeglarskie, kurs żeglarski, weekendowy kurs  żeglarski, kurs na sternika motorowodnego i kurs motorowodny
Wróć do spisu treści