Aktywnie pod żaglami - Kursy żeglarstwa, szkolenie żeglarskie, rejsy - Płock, Włocławek

Przejdź do treści
AKTYWNIE POD ŻAGLAMI
W okresie od kwietnia do lipca 2018 roku Klub Żeglarski „HALS” realizował projekt współfinansowany przez samorząd Województwa Mazowieckiego pod nazwą: "Aktywnie pod Żaglami". Projekt miał na celu popularyzację żeglarstwa wśród młodzieży naszego regionu.
Zakończenie projektu zbiegło się w czasie z rozgrywanymi w Nowym Duninowie regatami żeglarskimi. Wykorzystaliśmy tę sytuację, by nadać zakończeniu szkolenia uroczystą oprawę. Certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu wręczył uczestnikom gospodarz terenu - Wójt Gminy Nowy Duninów. W formie wyróżnienia - część młodzieży otrzymała na certyfikatach potwierdzenie zdobytej wiedzy i umiejętności uprawniających do przystąpienia do egzaminu na stopień żeglarza. Najbardziej cieszy nas to, że ukształtowała się grupa młodych ludzi, która polubiła żeglarstwo i chce uczestniczyć w życiu klubu, by rozwijać swoje umiejętności.
©  2024 HALS     klub.hals@gmail.com
hals.org.pl - rejs szkoleniowy, indywidualne szkolenie żeglarskie, rejsy  żeglarskie, weekendowe rejsy żeglarskie, kurs żeglarski, weekendowy kurs  żeglarski, kurs na sternika motorowodnego i kurs motorowodny
Wróć do spisu treści