II Regaty KŻ HALS - Kursy żeglarstwa, szkolenie żeglarskie, rejsy - Płock, Włocławek

Przejdź do treści
II REGATY KŻ „HALS”
W dniu 23.09.2017 najmłodsi członkowie Gostynińskiego Klubu Żeglarskiego HALS wzięli udział w regatach organizowanych przez nasz Klub.
Regaty rozegrano w klasie OPTIMIST. Zmienny wiatr oraz pełen kalejdoskop zjawisk pogodowych od deszczu aż po słońce mocno urozmaiciło zawody. Dzieci znakomicie poradziły sobie z tymi warunkami i z biegu na bieg radziły sobie coraz lepiej. Dało się zauważyć zadowolenie i frajdę jaką dzieciaki emanowały w czasie całych zawodów, a już szczególnie w czasie ceremonii wręczania medali. Śmiało można stwierdzić, iż nasze dzieci to już prawdziwi żeglarze-sportowcy. W czasie regat rozegrano cztery wyścigi. Trzy biegi oraz bezapelacyjnie całe regaty, wygrał i zdobył złoty medal Natan Sztylko, drugie miejsce zajął i zdobył srebrny medal Adam Móżdżyński, trzecie miejsce i brązowy medal zdobyła Julia Reszkowska. Wszystkie dzieci ukończyły regaty.
©  2024 HALS     klub.hals@gmail.com
hals.org.pl - rejs szkoleniowy, indywidualne szkolenie żeglarskie, rejsy  żeglarskie, weekendowe rejsy żeglarskie, kurs żeglarski, weekendowy kurs  żeglarski, kurs na sternika motorowodnego i kurs motorowodny
Wróć do spisu treści