II klubowy rejs po Zalewie Włocławskim - Kursy żeglarstwa, szkolenie żeglarskie, rejsy - Płock, Włocławek

Przejdź do treści
II KLUBOWY REJS PO ZALEWIE WŁOCŁAWSKIM
W dniach 16-18 sierpnia 2013 roku członkowie Klubu Żeglarskiego HALS wzięli udział w rejsie po zalewie Włocławskim. Osiemnastu uczestników na trzech jachtach (Sportinie, Morsie i Dezecie) odwiedziło porty w Dobiegniewie, Zarzeczewie i Włocławku.
Piękna żeglarska pogoda obfitująca w sprzyjające wiatry i słoneczną aurę zapewniła wszystkim klubowiczom wiele wspaniałych przeżyć i niezapomnianych emocji. Pierwszy wieczór to żeglarskie spotkanie z szantami w przystani w Dobiegniewie. Wspólne śpiewy trwające do późnych godzin nocnych, dobry humor oraz snucie kolejnych planów rejsowych na długi czas pozostaną w pamięci żeglarzy. Kolejny dzień to przepłynięcie do Zarzeczewa zakończone pysznym obiadem w tawernie oraz kilkugodzinnym wylegiwaniem w słońcu na portowym trawniku. Na koniec dnia, wieczorny grill na pokładzie DZ-ety, trochę wspomnień i spokojny nocleg przed powrotem do Duninowa.
©  2024 HALS     klub.hals@gmail.com
hals.org.pl - rejs szkoleniowy, indywidualne szkolenie żeglarskie, rejsy  żeglarskie, weekendowe rejsy żeglarskie, kurs żeglarski, weekendowy kurs  żeglarski, kurs na sternika motorowodnego i kurs motorowodny
Wróć do spisu treści